Zara, Sivas
Büyük Tip Vidalı Klemens Fiyatları
Zara, Sivas mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Zara, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Zara, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Zara, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
C ve D (yüksek) basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Yüksek basınç sınıflarında 20 cm, orta basınç sınıflarında 25 cm aralıkla kullanılması tavsiye edilmektedir. HRP 6222 malzemeden üretilmektedir. Elektro galvaniz kaplama yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Zara, Sivas içi Büyük Tip Vidalı Klemens siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Zara, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Büyük Tip Vidalı Klemens alımlarında Zara, Sivas için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Zara, Sivas özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Büyük Tip Vidalı Klemens siparişi verdikten sonra ürünler Zara, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Zara, Sivas teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Z Bağlantı Elemanları MTGZ2
MKR-Z-BAGLAN
2080112. MTGZ2 Z BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
V Bağlantı Lamaları MTCV002
MKR-V-BAGLAN
Bağlantı lamaları C profillerin birbirleriyle ve diğer profillerle montajında kullanılır.. 2022163. MTCV002 V Bağlantı Elemanı. Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR. MTCV005. 80 x 111. MTCV006. 80 x 151.
Ser Blue
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Zara, Sivas bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Zara, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Büyük Tip Vidalı Klemens paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Zara, Sivas teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Zara, Sivas adresine sevk edilir.